menu

tepelné transférové lisy

tepelné transférové lisy

Elektrické lisy
Manuální lisy
Manuální lisy - samootevírací
Pneumatické lisy
Doplňky
Nástřikový stroj

PretreatMakerIV

PretreatMakerIV

Nástřikový stroj PretreatMaker IV je špičkové zařízení určené pro digitální tisk přímo na oblečení. Má pokročilý elektronický systém, který umožňuje extremní výkon a jednodušší ovládání během procesu. Přehledná barevná dotyková obrazovka umožňuje jednoduší nastavení délky a šířky nástřiku a jednoduché nastavení objemu kapaliny. Přístroj je vybaven čtyřmi tryskami, z nichž může být každá zapnuta individuálně, což umožňuje přesně  nastavit plochu pro aplikaci penetračního roztoku (Dupont Artistri, Image Armor) o rozměru min A3. Jednoduchá a rychlá produkce může být dosažena díky 5 litrovým tankům. Délka postřikové oblasti může být regulována po 2 cm usecích za pomocí dotykové obrazovky. Pro kontrolu množství aplikace penetrační kapaliny je k dispozici 10 variant.

PretreatMaker IV má schopnost automatizovat čistící proces 4 postřikových trysek (spotřeba cca 12 ml za hodinu). Toto udržuje trysky průchozí a zamezuje vyschnutí či zablokování, a to
i při vypnutí přístroje. Všechno toto nastavení můžete uložit díky pěti nastavitelným programovým tlačítkům. Celkový čas postřiku je 4,5 sekundy (při jednom přejetí) či 8 sekund (při dvou přejetích).

Specifikace:

Max. velikost postřiku: 40cmx60cm

4 pohyblivé trysky používající 5,5 bar elektronicky kontrolovaného tlaku